YOGA SEHPASI KULLANIMI


Yoga derin odaklanma ve verimli meditasyona giden yolda bir çok felsefe ve poz içermektedir. Yogaya yeni başlayanların ve ilerleme kaydetmek isteyenlerin sorunsuz yapması gereken bazı pozlar esnekliğini henüz kazanmamış bedenler için zorlayıcı olmaktadır. Her şeyde olduğu gibi yogada da kolaylaştırıcı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri de yoga sehpası kullanmaktır.

Yoga sehpasının üst kısmı boyunun yerleştirmesi için boyunluk şeklindedir. Yoga sehpası kullanımına bir eğitmen eşliğinde başlamanız olası kazaları ve hayati önem taşıyan boynumuzun sağlığını korumak için çok önemlidir. Amuda kalkma pozunda zorlananlar yoga sehpası ile pratik kazanabilmektedirler. İlk başta ayakların duvardan destek alması pozu kolaylaştıracaktır. yoga sehpasını ayrıca yerde oturmaya zorlananlar da kullanabilmektedir. Lotus, yoga pervanesi, baş aşağı ayakları toplamak ve benzeri bir çok poz için ideal kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Saklıgöl Marmaris Yoga Kampında yoga sehpası kullanımını öğrenebilir sehpanın sağladığı dengenin kendi bedeninizde gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Doğa içerisinde yoga deneyimi yaşamak, yogayı ileri seviyelere getirmek isteyenlerin mutlaka katılması gereken Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı sadece yoga ile değil konaklama, restoran, plaj hizmetleriyle de şifalanmanız için gerekli olan tüm hizmetlere sahiptir.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA