YOGA HALKASI


Aksesuar, vücudunuzu derinlemesine esnetmenize, sırtın esnekliğini geliştirmenize, göğüs kafesinin açıklığını genişletmenize, omuzları gevşetmenize, boynu yumuşatmanıza ve belirli gerginlikleri gidermenize olanak tanır. Tekerlek, sizi kendi hızınızda güvenli bir şekilde en "doğru" duruşa yönlendirerek hareket halindeki vücudu destekler.

İlk bakışta yoga tekerleğinin bize sadece kalbin açılışlarında eşlik edebileceği, ancak çalışkan yogiler için arka uzantılar, öne eğilmeler, denge veya ters duruşlar için gerçek bir "asistan"a dönüştüğü düşünülebilir. Duruşlar daha sonra daha rahat hale gelir veya daha kolay tutulur, nefes almak daha kolay ve derinleşir.

Yoga deneyiminin nasıl devam edeceği yogaya nasıl başlandığı ile doğrudan orantılıdır. Yoga meditasyonunu derinleştirmek ve geliştirmek isteyenler için yine Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı doğru yer olacaktır. Ayrıca yoga yolculuğu esnasında kaliteli bir tatil yapmanızı sağlayacak konaklama, restoran, plaj, kamp alanı hizmetleri de bulunmaktadır.3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA