YENİ NESİL KAMP ANLAYIŞI


Doğada kamp yıllardır var olan ama insanların pandemi süreciyle beraber tekrar keşfettikleri konaklama ve tatilin birleşmesinden oluşmaktadır. Değişen teknoloji, yaşam koşulları ve konfor alışkanlığı kamplarda kendisini bariz bir şekilde göstermektedir. Eskiden açık havada uyku tulumu içerisinde uyunurken, çadır içerisinde uyuma popülerlik kazanmış daha sonrasında ise çadırın içerisine tıpkı ev gibi eşyalar konularak lüks bir kamp ortamı elde edilmiştir. Yeni nesil kamp anlayışı konfora ve işlevselliğe dayanmaktadır. Gerek kamp yapılan alanın gerekli donanımlara sahip olması gerekse kamp için götürülen malzemelerin işlevsel olması büyük önem kazanmaktadır. Kampın popüler olmasıyla beraber kamp malzemesi satan firmalar da ürün yelpazesini genişletmektedir. Kamp malzemesi pazarında daha çok portatif yer kaplamayan, hafif ürünler yer almaktadır.

Kamp alanı ise özel bir seçimdir. Kamp alanı kampın verimli geçmesini sağlayacak ana unsurlar arasında yer almaktadır. Çadır kampı veya karavan kampı fark etmeksizin sahip olması gereken belirli başlı donanımlar bulunmaktadır. Tuvalet, duş, güç alanı, ateş alanı, gri su boşaltım alanı, tatlı su alanı vb. donanımlardan birinin eksik olması kampçının rahatlamak için seçtiği mekandan daha fazla stresle dönmesine neden olabilmektedir.

Kamp alanında garantili davranmak isteyenlerin ilk tercihi olan Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı yeni ve eski karavancılara profosyonel kamp anlayışı ile hizmet vermektedir. Saklıgöl Marmaris'in içerisinde ayrıca misafirlere sunulan konaklama, restoran, plaj, yoga kampı ve Saklı Meyhane gibi benzersiz seçeneklerde bulunmaktadır.

Bu yaz gerçek bir tatil yapmak istiyorsanız Saklıgöl Marmaris için acele edin.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör