YAZ ASANALARI


Yaz , dördünden de, kesinlikle canlılığın ve canlılığın usta olduğu mevsimdir : vücut uyanır, günler daha uzundur, sıcak güneş cildi okşar ve siz açık havada olabildiğince çok eğlenmek istersiniz, deneyimlerinizi ve önümüzdeki uzun kış boyunca eşlik edecek anıları toplamak.

Yılın en sıcak zamanı, kendinizi enerji dolu hissettiğiniz ve Yoga'yı alışkanlık haline getirenlerin bu mevsimin tadını çıkarma ve potansiyelini en iyi şekilde kullanma fırsatı buldukları zamandır.Yaz aylarında ışık ve sıcaklık kutlanır ve bu nedenle Hint felsefesine göre "Pitta" adı verilen ateş unsuru hakimdir.

Her şey yeniden doğar, yenilenir ve dönüştürülür: yeni meyveler doğar, yeni bağlar ve içimizde mevsimin tipik ateşi diri diri yanar, bu da bizi hiperaktif yapar.

Tercih edilecek Asanalar, yerde yapılanlar, öne eğilme veya bükülme ve devrilme içerenlerdir.

sırt germe pozisyonu

çocuk duruşu

Yarı Bükülmüş Omurga Pozisyonu

Saban Duruşu en uygun asanalardır.


Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı doğanın içerisinde size sunduğu konaklama, restoran ve diğer hizmetleri ile algılarınızı devamlı olarak kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Sizi karmaşa ve stres ortamından kusursuz hizmet anlayışı ve doğa ile iç içe geçmiş mimarisiyle arındırır.


4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA