TATİLİN YOGASI


Tüm yılın yorgunluğunu, stresini atmak, negatifliğini pozitife çevirmek için heyecanla beklenilen en keyifli dönem tatil dönemidir. Tatile gidilmeden aylar önce planlar yapılır ve tatilden beklenilen verim üst seviyededir. Tatil içerisinde de yapılan her aktivite, dinlenme, yeme içme çok beklenilen dönemin nihayetlenmesiyle yoğun huzur içerir. Bu huzurun daha verimli hale getirmek ise tatil alanının içerisinde bulunan yoga kampıyla yoga deneyimi yaşamakla mümkün olabilir.

Yoga tatil zamanları dışında da bedenin, ruhun ve duygusal sürecin kontrolünü ve doğru çalışmasını sağlamaktadır. Farklı çeşitleriyle her sorunun çözümüne odaklanan yoga tatilde başlanıldığında etkisini daha hızlı gösterebilir ya da yoga kampında yoga felsefesini öğrenebilmek için en uygun zaman olabilir. İş yoğunluğunda ne kadar istenilse de zaman ayırmak mümkün olmayabildiğinden dolayı yogaya tatil içerisinde yer verilebilir. Bunun için yoga kampı olan, yoga ve yoga kampı konusunda profosyonelleşmiş, tatilden beklentinizi karşılayacak özelliklere sahip bir tatil merkezi seçiöi çok önemlidir ve bulması da oldukça zor bir süreçtir.

Saklıgöl Marmaris içerisinde yer alan yoga kampı, kamp alanı, konaklama, restoran ve plaj hizmetleriyle bu arayışın stresinden en doğru adres olarak sizi kurtarmaktadır. Profosyonel yoga kampı ile doğru yogaya giden ilk adımı atabilir ve yogayı deneyimleyebilirken, rahat bir konaklamanın, restoranında lezzetli ve sağlıklı yemeklerin, temiz plajın, kamp ruhunu yansıtan kamp alanının keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA