TARZINI KARAVANINA YANSIT


Karavan firmaları son zamanlarda konforun ve tasarımın sınırlarını zorlayan tasarımlara imza atsalar da karavanı kişiselleştirmeniz için bazı alanları sade bırakmaktadırlar.

Karavan ikinci eviniz olduğu için sizi yansıtacak her türlü dekorasyon, yenileme fikirlerine açıktır. Karavanınızı hayallerinizde kurduğunuz karavana yaklaştırmak için bir çok pratik ve maaliyetsiz yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler son dönemin tatil algısını değiştiren karavan ve yıldızı hep parlak olan "kendin yap" projesinin hayal gücü ile birleşmesinden oluşmaktadır.

Karavanınızın dışını ana yapısını bozmayacak türden boyalarla boyayabilir, grafitti sanatıyla neşelendirebilir, simgenizi ekleyebilirsiniz.

Karavanınızın iç dekorasyonunu evde kullanmadığınız ürünleri kaplayarak, boyayarak, tamir ederek ve tasarımını değiştirerek yeniden kullanıma hazır hale getirebilir, geri dönüşüm adına imza fikirler oluşturabilirsiniz.

İkinci el karavan mobilyalarını hiç bir mağaza da bulunamayacak şıklık ve işleve sahip hale getirebilirsiniz.

Zeminde hobi olarak yaptığınız örgü paspasları kullanabilir, karavanın iç duvarlarıyla istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Saklıgöl Marmaris kamp alanı tıpkı sizi yansıtan karavan gibi gerçek kampçı tarafınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktadır. Sadece karavana sahip olmak iyi bir kampçı olabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Doğru kamp alanı seçimi sizin profosyonelliğinizin doğal göstergesidir. Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı, restoranı. konaklama seçenekleri, yoga kampı, plaj hizmetleriyle sizin gerçek bir bir kampçı olmanızı kolaylaştıran ve kesinleştiren hizmet yelpazesine sahiptir.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör