SU YOGASI DENEYİMİ


Yoga zihinsel, bedensel ve duygusal olarak arınmayı sağlayan derin bir meditasyondur. Su ise arınmanın, tazelenmenin ve canlanmanın ana unsurudur. Su yogası bu iki güçlü kuvveti bir araya getirerek farklı ve derin bir meditasyon deneyimi oluşturmaktadır.

Su yogası 30-40 dk arasında sürmektedir. Eğitmen eşliğinde yapılması verimli geçmesine neden olmaktadır. Su yogası, süre boyunca yüzme aleti ve cihazları kullanılmasına olanak sağlayan bir sisteme sahiptir.

Su yogasının çıkış öyküsü bilinmemekle beraber sürekli kendisini güncelleyen bir yapısı vardır.

Hamilelik sürecinin rahat geçmesi, rahat doğuma hazırlık sağlaması, bedene esneklik kazandırması, nefes kontrolü, duruş bozukluklarının düzeltilmesi, suyun kaldırma kuvveti nedeniyle zorlanılan yoga pozlarının kolaylıkla yapılması, diyaframın genişlemesi ve sayısız faydaları bulunmaktadır.

Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı'nda su yogası ve tüm yoga çeşitlerini deneyimleyebilir size uygun olan yogayı kolaylıkla keşfedebilirsiniz. Yogada kazandığınız dinginliği ve huzuru bozmayıp derinleştirecek konaklama, restoran, plaj, kamp alanı ve bir çok hizmetten faydalanabilirsiniz.

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA