SAKLIGÖL MARMARİS YOGA KAMPINDAN HERKESE NAMASTE!


Yoga kampı, eğitmenler eşliğinde katılımcılarla önceden paylaşılmış programa uygun en az bir hafta süren yoğun yoga aktivitelerinin yapıldığı kamp türüdür. Yogayla ilk kez tanışacakların, yogada ilerlemek isteyenlerin rahatlıkla katılacağı yoga kampları bulunmaktadır.

Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı doğa ile iç içe yoga deneyimi yaşamak isteyenler için erişilemez bir hizmet sunmaktadır. Doğayı selamlamak, yogayı anlamak ve geliştirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır.

Saklıgöl Marmaris yoga kampı yoganın dinginliğini koruyacak ve devam ettirecek konaklama, restoran, plaj, kamp alanı hizmetleri de sunmaktadır.

Açılan yoga kampı kısa sürede yeterli katılımcı sayısına ulaşmaktadır. Yoga kampı esnasında yoga araçlarının kullanımını güvenli bir şekilde öğrenmek, doğru yoga pozuna geçiş akışını sağlamak mümkündür.

Tatil algısını yoga ile birleştirerek uzun zamandır başlatmak istediğiniz içsel dönüşümü başlatabilir, yoganın sınırsız faydalarından yararlanabilmek için ilk adımı atabilirsiniz. Yoga temeliniz varsa ilerletmek için eğitmenlerden destek alabilirsiniz.

Saklıgöl Marmaris pandemi kısıtlamalarının sona ermesiyle pandemi sürecinde yaşanılan bedensel, zihinsel ve duygusal problemlerden arınmak isteyenler için kapılarını sonuna kadar açarak yeni normal hayata dönüşe "nameste" diyor.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA