SAKLIGÖL MARMARİS'TE NEFES ALAN ODA SEÇENEKLERİ


Konaklama kaliteli bir yaz tatilinin yüzde ellisini tek başına oluşturmaktadır. Konaklanan odanın ergonomik olarak dizayn edilmesi ve doğru havalandırma sistemine sahip olması gerekmektedir.

Saklıgöl Marmaris'in ismini çiçeklerden alan odaları göl kıyısında muazzam bir manzaraya sahiptir. Doğanın içerisinde yer alan odaların havalandırması doğrudan doğanın bol oksijeninden sağlanmaktadır.


Evinizdeki konforun fazlasını bulabileceğiniz odaların içerisinde yatak odası, oturma bölümü ve banyo, tuvalet bulunmaktadır. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz birbirinden güzel odalar ergonomik ve kaliteli uykunun önemini bilerek tasarlanmıştır.

Saklıgöl Marmaris'in tüm hizmetleri tatil beklentisini en üst seviyelere yükseltmekte ve misafirlerin sürekli tercih ettiği tatil alanı haline getirmektedir.


Odaların içi kadar dış alanları da oldukça keyiflidir. Gölün içerisinde bulunan balkonunda sabah kahvesinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Saklıgöl Marmaris ayrıca kamp alanı, yoga kampı, restoran, Saklı Meyhane, plaj ve tüm hizmetleriyle tatil algısını baştan yaratmaktadır.

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör