SAKLIGÖL MARMARİS KAMP ALANIYLA TANIŞIN


Bu yaz karavan ve çadır kampı yapmak isteyenlerin ortak sorusu olan " doğru kamp alanı hangisidir?" sorusuna doğru cevap Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı'dır. Kamp yapmak isteyenler aslında kendileriyle ortak tatil keyfi yaşamak isteyenlerle tanışmak ve sosyalleşmekte isterler. Kamp tecrübelerini paylaşmak, ortak anı yaratmak keyifli bir kampın yazısız kurallarından biridir.

Kamp alanının kampçının ihtiyaç ve isteklerine doğrudan cevap vermesi gerekmektedir. Boş bir arazi kamp alanı olabilir algısı artık değişmektedir.

Kamp alanında kampçıların ihtiyaç duyacakları donanımların olması stressiz ve keyifli kamp geçirmek için önemlidir. Kamp alanında enerji istasyonları, ateş alanları, karavan için gri su boşaltım alanı ve temiz su temin alanı, tuvalet ve duş bölümlerinin bulunması gerekmektedir. Kamp yapılacak alanın düz bir arazide bulunması, yeşil bitki örtüsü, keşfedilmeye açık olması, mümkün olduğunca denize yakın olması da kamp alanı tercihlerinde etkili olan baş faktörlerden sadece bazılarıdır.

Saklıgöl Marmaris klasik istekleri karşılayan tüm donanımlara sahiptir. Kampçının beklediği ve istediği donanımlar dışında kamp alanı hizmetlerini geniş bir yelpazeyle çeşitlendirmektedir.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı'nı tercih edenler konaklama değişikliği yapma, restoranında lezzet deneyimi yaşama, plajında güneşin ve denizin tadını çıkarma, yoga kampı ile içsel dönüşümü başlatma şansına sahiptirler. Beş yıldızlı tatil konforunu ve aktivitelerini kamp alanıyla birleştiren Saklıgöl Marmaris en çok tercih edilen kamp alanları listesinin başında yer almaktadır.

Tatil anlayışına sahip olan yapısı gereği kampçılar otel konaklaması yapanlarla beraber aynı hizmetlere erişebilme imkanlarına sahiptirler.

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör