Saklıgöl'de Yoga eğitimleri

#GamzeSağıroğlu kimdir?


Gamze Sağıroğlu
Gamze Sağıroğlu

1996 Yılında İstanbul Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldu. Meslek hayatına 1994 yılında üniversitede okurken Ant Denetim A.Ş ‘de başladı. 1996 yılında Sabancı Grubu Şirketlerinden Akçansa Çimento’ya katıldı. 1999-2001 yıllarında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü Uluslararası İşletme İngilizce bölümünü tamamladı. 2000 yılında Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş‘ye katıldı. Turkcell’de yönetici olarak çalıştığı süre içerisinde kurumsal eğitimler almaya devam etti ve Turkcell Akademi‘de 5 yıl İç Eğitmen olarak da görev yaptı.

Tüm bu gelişmeleri ve yüksek tempoyu yaşarken bir yandan da iş ve özel hayat dengesini sorgulayarak, içindeki sese kulak verip 2009 yılı Ocak ayında Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ.deki Finans Muhasebe ve Raporlama müdürlüğü görevinden istifa ederek, hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi. Tutkunu olduğu sörfü Alaçatı’da geliştirme fırsatını yakaladı.

Turnuvalara hazırlanırken geçirdiği sakatlık sebebi ile bu spora ara vermek zorunda kaldı. İyileşme sürecinde Pilates ile tanıştı ve bir süre sonra pilates yaşamının en önemli parçalarından biri oldu. Bu mucize deneyimi diğer insanlarla paylaşmak isteği ile bu sporun eğitmeni olmaya karar verdi. Ege üniversitesi ve #Pilates Sports Centers #Academy tarafından açılan “Pilates Eğitmenliği” programlarına katıldı.


www.gamzesagirogluilesaglikliyasam.com


2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA