RESTORATİF YOGA


Metropol yaşamın getirisi olan stres, yorgunluk, depresyon, öfke kontrolsüzlüğü hem ruh hem beden hem de zihin sağlığını doğrudan etkileyen faktörlerdendir. Restoratif Yoga bu olumsuz faktörleri olumluya çevirir ve hissedilme miktarını en aza indirir.

Derin gevşeme, yumuşak nefes esaslı olan Restoratif Yoga esnasında yastık, minder, göz bandı gibi rahatlama ve gevşemeyi destekleyici malzemeler kullanılır. Kullanılan bu ürünler vücut rahatlığını destekleyerek sinir sisteminin daha az uyarılmasını sağlar. Az uyarılan sinirler zihnin sakinleşmesine ve stres seviyesinin azalmasına neden olur.


Restoratif Yoga;


Parasempatik Sinir Sistemini (PNS) hareketlendirir. Bağırsak sistemini, kalp hızını ve vücut fonksiyonlarını dengeler.

Zihnin huzursuzluğunu giderir.

Duygusal şifayı sağlar.

Bağışıklık sisteminin doğru çalışmasını sağlar.


Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı'nda Restoratif Yoga deneyimini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. Konaklama hizmetlerinde hizmetinize sunulan odalar yoga sonrası gevşeyen bedeninizin huzurunu devam ettirir. Doğru beslenme konusunda restoran her zaman doğal ürünleri tüketmenizi sağlar. Yine Saklı Meyhane, kamp alanı ve temiz plajı ile yaşadığınız deneyimin uzun süre kalıcı olmasını sağlayarak sizi metropol yaşamın stresinden tamamen arındırır.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA