KARAVANLA BEŞ YILDIZLI KONAKLAMAKaravan, doğru konaklama alanı seçildiğinde tıpkı bir otel gibi beş yıldızlı bir konaklama imkanı sunmaktadır. Doğru hizmetlerin olduğu kamp alanları tatil beklentisinin ve tatilde geçirilen zamanın verimiyle doğrudan orantılıdır. Sadece karavanın park edilmesine yarayan ve karavanın gri su boşaltımını sağlayan alana sahip olması bir kamp alanı için yeterli değildir. Karavan seyahatine çıkanların zamanlarını eğlenceli geçirmelerini sağlayacak, karavan donanımlarının çalışmasına elverişli alana sahip olacak, konaklama ve kamp konusunda uzmanlaşmış bir ekibin hazır bulunduğu bir ortam keyifli bir kamp deneyiminin olmazsa olmazı halindedir.

Karavan çadır kültürüne göre yapısı gereği daha fazla konfor içermektedir. Uyku, yemek, temizlik alanları çadırda olduğu gibi dağınık değil bir aradadır ve bu durum fazla iş yükünden kurtarmaktadır. Kalan zaman keyif verici aktivitelere ayrılarak karavan seyahatinden bir çok anıyla dönülmesine olanak sağlamaktadır.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı karavanla kamp deneyimi yaşamak için uygun bir alandır. Karavan dışında zaman geçirmek isteyenler için bir çok farklı aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Yogayı kamp içerisinde deneyimlemek isteyenler için yoga kampı, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak için plajı, lezzetli bir kahvaltı ve akşam yemeği için restoran, enfes mezelerin tadına bakmak için Saklı Meyhane, karavanla seyahat edemediğiniz ama beraber zaman geçirmek istediğiniz arkadaşlar ve aile üyeleri için konaklama hizmetleriyle bir karavan kampından beklenilenden çok daha üst seviyede bir kamp deneyimi sunmakta ve karavan kamp arayışını sonlandırmaktadır.

10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör