KARAVAN TERCİHLERİ

Güncelleme tarihi: 24 Nis 2021


Karavan tercih ederken öncelikle moto karavan mı yoksa çekme karavan mı? sizin için daha uygun ona karar vermelisiniz. 3500 kg ve altı ağırlığında kasa kısmının konaklamaya uygun hale getirilmiş olanlara moto karavan, çekme demiri ile aracınızla çekerek yönlendirdiğiniz römork tarzı konaklama için düzenlenmiş olanlara ise çekme karavan denir. Son zamanlarda kullanım kolaylığı nedeniyle moto karavan daha çok tercih edilmektedir. Çekme karavan tercihlerinizin arasındaysa bilmeniz gereken önemli bir nokta bulunuyor.

B.,C ve D sınıfı ehliyetiniz varsa ve karavanınızın dolu hali 750 kg ve altı ağırlığında ise rahatça karavanınızı bu ehliyetlerle kullanabilirsiniz. Eğer karavanınızın dolu ağırlığı 750 kg ve üstüyse BE, CE ve DE sınıfı ehliyet almanız gerekebilir.

Karavanınızı tercih ettiniz ve sistemsel tüm detayları tamamladınız. İstediğiniz her yere park edemiyorsunuz.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı' nı tercih ettiğinizde seçebileceğiniz en keyifli kamp alanı olduğunu hemen fark edeceksiniz. Kamp alanı karavan ya da çadır kampını tercih etmeyen misafirleri için eşsiz konaklama deneyimini ve keyifle zaman geçirip lezzetli yemekler tadacağınız restoran hizmetlerini, beden, ruh denklemini sağlayan yoga kampını da hizmete sunuyor.


https://www.campervanturkey.com/karavanlar

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör