KARAVAN KAMPI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER


Kamp yapmak kiminin vazgeçilmezi kiminin ise mutlaka yapılması gerekenler listesinde başlarda yer alan aktivitelerden biridir. Hem kamp yapmaktan keyif alan hemde konforunu düşünenler karavan ile yapılan kampları tercih etmektedir. Karavan kampı yapanların ise mutlaka bilinmesi gereken detaylar bulunmaktadır.

Uygun karavanı seçmek ilk önemli adımdır. Bir çok karavan kiralayan firmadan uygun karavanı çok rahat seçebilirsiniz. Karavanı seçerken ehliyet özelliklerine mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yola çıkmadan önce bir süprizle karşılaşmamak için mutlaka rotanızı belirleyin. Rota da duracağınız durakları bilmeniz yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecektir.

Güvenliğiniz için gerekli önlemleri mutlaka almanız gerekmektedir. İyi hazırlanmış bir ilk yardım çantasının karavanda yer aldığından emin olunuz.

Ekipman listesi oluşturun, konaklama, yiyecek ve tüketecek ihtiyaçlarınızı eksiksiz tanımlayınız.

Elektrik ve su ihtiyaçlarınızdan taviz vermeyin.

Saklıgöl Marmaris size gerek çadır ile gerekse karavan ile ölümsüz anılar oluşturacağınız bir kamp deneyimi sunmaktadır. Sadece kamp alanı değil ayrıca yoga kampı, konaklama ve restoran hizmetleri ile kusursuz hizmet anlayışını siz değerli misafirlerine sunmaya devam ediyor.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör