KAMPTA EN ÇOK İHTİYACINIZ OLACAK ÜRÜNLER


Temel şeylere aşinasınız. Bir çadıra, uyku tulumuna, sobaya, böcek spreyine vb. ihtiyacınız var. Ancak, kesinlikle gerekli olmasa da, sahip olmak gerçekten güzel olan bir başka kamp ekipmanı kategorisi daha var. Bu, kamp ateşinin etrafında otururken hissettiğiniz duygudur ve "Vay canına, ______ olması kesinlikle güzel olurdu" diye düşünürsünüz.


Koli bandı

Evde hızlı bir düzeltme için kaç kez koli bandı tuttunuz? Aynı şey kamp alanında da geçerli olacak. En azından bir çakmağın etrafına küçük bir miktar sarın , öyle olsun.

dürbün

Hayatında sadece iki kez görebileceğin o büyük boynuzlu baykuşa dürbünle bakmak bambaşka bir deneyim.

Tuvalet kağıdı

Kampa konfor katmak isteyenler için ideal


Far

Elbette kamp kutunuzda bir el feneri var, ancak bir kez fara giderseniz asla geri dönemezsiniz. Ailede herkesin bir tane olması gerekir.

Ekstra çoraplar

Her gün için bir çift getirdin yani iyisin değil mi? O yürüyüşte botunun üzerinden suyun geçmesini ya da köpeğin birini yok etmesini planlamadın. Ya da uzun bir yürüyüş gününden sonra terli ayaklarınıza kuru çoraplar koymak. Bu harika.


üzerine oturulacak bir şey

"Ama çok hantallar. Piknik masası iyi olacak.” Ateş çatırdadığında rahat bir sandalye isteyeceksin. .

İp

Sadece şunu söyleyeceğiz: onu bir şey için kullanacaksınız . Çamaşır ipleri, brandalar, liste uzayıp gidiyor. Dışarı çıkmadan önce birkaç düğüm öğrenin.

Çöp torbaları

Kamp yerinizde bir çöp tenekesinin bulunacağına güvenmeyin. Birkaç çöp torbası alın, bunları bir bungee kablosuyla bir ağaca bağlayın ve kamp alanını temiz tutun.

Rahat ayakkabılar

Terli yürüyüş botlarını çıkar, rahat bir çift terlik veya sandalet giy! İkinci bir çift ayakkabıya sahip olmak, botlarınızı tamamen kurutmanıza olanak tanır.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı bu aktivitelerin hepsine ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca konaklama, restoran, plaj, yoga kampı ve bir çok hizmetleriyle kaliteli komplike bir hizmet sunmaktadır.


4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör