KAMPIN VAZGEÇİLMEZLERİ


Bildiğiniz gibi kamp yapmak günlük ev konforlarından vazgeçmeyi gerektirir . Ancak seyahate çıkarken yanımıza ne alacağımıza karar vermek üzereyken, saç düzleştiriciden vazgeçmek istemeyenler ya da cep telefonu şarj cihazından vazgeçemeyenler her zaman vardır.


Ev konforu kamp alanında yeniden üretilemese de (belki de en iyisi budur), doğada kalmamızı daha konforlu hale getirmemizi sağlayan birçok aksesuar var .


Bugün yola çıkmaya hazırlanmanızı kolaylaştırmak istiyorum ve kamp yaparken vazgeçemeyeceğiniz 8 şeyi keşfedeceksiniz.hala bilmediğiniz ama bir kez denediğinizde, sevdiğinizi keşfedeceksiniz. İnanmıyor musun? Sırayla gidelim ve okumaya devam edelim.


  1. Dinamo lambası Evet, doğru anladınız. Aslında lambalar değil, diyelim ki el fenerleri , bizim enerjimizle şarj olan bir dinamo sistemi sayesinde veya daha basit olarak, bir krank çevirerek ışık yayabilir .

  2. Kamp çakmaktaşı Yeterince gaz sobası yesteryear! Şenlik ateşine gidelim (elbette gerekli tüm özenle). Kayaya sürtüldüğünde kıvılcımlar çıkaran ve bu nedenle ilkellerin yaptığı gibi ateşi yakmanıza izin veren küçük bir taş uygulamasıdır . Ama dikkatli olun, doğaya saygı duymanın çok özel kuralları var ve kesinlikle kundakçı olmanızı istemiyoruz!

  3. Şarj edilebilir mini invertörler Bir invertör sisteminin teknik işleyişi ve uygulamalarının detaylarına girmeden, sadece yanınıza almanızı tavsiye ederiz. O ne yapıyor? Cep telefonunuzu kontrol altında tutacak veya size saç düzleştiriciyi kullanma seçeneği sunacaktır . Her biri için kendi gereksiz.

  4. Bebek taşıyıcılı sırt çantası Trekking ve yontulmuş kalçalar sevenler için, doğada gezintiye çıkmak için bebeğinizi omzunda taşımak unutulmaz bir deneyim olacaktır. Her ikisi için.

  5. Su geçirmez akıllı telefon kılıfı Selfie'nin olmazsa olmazları için yağmurdan, güneşten ve çeşitli doğal afetlerden koruyacak akıllı telefon tutucusunu öneriyoruz.

  6. Pusula-karabina Faydadan çok bir tasarım nesnesi. Mutlaka kuzeyin nerede olduğunu bilmek zorunda değilsiniz, ancak onu Bermuda şortlarınıza takarak minimum maliyetle de olsa size uzman bir kaşifin otantik dokunuşunu vereceksiniz !

  7. Terlemek güzeldir ama peynir bölümü değil. Özellikle yol arkadaşlarınız için. Süper hidromasajlı duşun yokluğunda bir çözümümüz var: ayak deodorantı tozu . Yaşlı pecorino'nun o ince kokusunu sterilize eder ve toz haline getirir.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanında ve restoran, konaklama, plaj, yoga kampıyla lüks tatili doruklarında yaşayabilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör