KAMP-OTEL KONAKLAMASI KARMASIKamp yapma alışkanlığı edinmiş olanlar için tatilin anlamı deniz kenarında veya doğada çadır, karavan kampı yapmaktır. Kamp konusunda çok seçicidirler. Mutlaka kamp yapılan yerin bir çok ihtiyaca yönelik olmasını, hem şehirden uzak kalmayı hem de güvenli olmayı her zaman tercih ederler. Kamp içerisinde yaptıkları her aktiviteden inanılmaz keyif alırlar ve beraberinde bu deneyimi yaşadıkları kişilerden de aynı keyfi almasını beklerler. Bu ortak keyif anlayışına kamp ruhu denir. Herkesin hoş zaman geçirdiği, dinlendiği, arındığı zaman dilimi ortak bir paylaşım oluşturduğundan tatilden beklenilen üst verimde alınmış olur.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı sunduğu hizmetlerle kamp ruhu taşıyanların vazgeçilmezi oluyor. Gerek üzerine bulunduğu doğal güzellikleri gerek hissettirdiği güven, kamp alanından uzaklaşıp aynı zamanda normal konaklamalı bir tatile geçiş imkanı vermesiyle, lezzetli yemekler sunan restoran hizmetiyle tatil keyfinin katlanarak artmasını sağlıyor.

Tatil planınızı hazırlarken ya kamp ya da konaklama arasında kalmanıza gerek bırakmayan Saklıgöl Marmaris iki deneyimi bir arada yaşamanıza imkan sunuyor.

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör