KAMP İÇİN SIRT ÇANTANIZI HAFİFLETİN


Sırt çantanızı hafifletmek için en yeni ultra hafif ekipmanlara çok para harcayabilirsiniz, ancak en iyi ipuçlarından bazıları hiçbir şeye mal olmaz. Yoldaki yükünüzü hafifletmenin beş kolay yolunu ele alacağım.

  1. Malzemeleri elden önce karıştırın. Dışarı çıkmadan önce karıştırarak kilo verebileceğiniz birçok yemek var. Krepler harika bir örnek. Dışarı çıkmadan önce un, kabartma tozu, tuz ve şekeri karıştırın, ayrı ayrı paketleyin. Sadece daha kolay olmayacak, aynı zamanda daha hafif olacak.

  2. Birden fazla işlevi olan ürünler satın alın. Kaliteden ödün veriyorsa bunu yapmayın, ancak ağırlıktan tasarruf ettiriyorsa buna değer. Leatherman Sinyal ve Zippo 4-in-1 Oduncu birden çok görevi yerine getirmek ve ayrı öğeler ihtiyacını ortadan kaldırabilir araçları iyi örneklerdir.

  3. Çadırınızı ve uyku sisteminizi yeniden düşünün. Bunlar büyük olasılıkla paketinizdeki en ağır öğeler olacaktır. Bu, ultra hafif teçhizata fazladan para harcamanın büyük bir fark yarattığı alandır. Ayrıca, bir çadırın üzerinde ultra hafif bir muşamba düşünün. Bu, her durumda ideal değildir, ancak çalışmasını sağlayabilirseniz tüm farkı yaratabilir.

  4. Hava raporunu avantajınıza kullanın. Şanslısın. Şansınız, istediğiniz zaman bir radara sihirli bir şekilde bakma yeteneği ile cebinizde 7/24 bir hava durumu görevlisine sahip olmanızdır. Sıcak bir hafta sonu olacaksa, temel katmanı atın. Tüm hafta sonu hava açıksa, yağmurlukları evde bırakın. Hiçbir şekilde pervasız davranışı savunmuyorum çünkü tehlikeli bir duruma düşebilirsiniz. Bununla birlikte, kafanı kullan ve bu şekilde birkaç kilo verebilirsin.

  5. Su taşımayın. Bir su kaynağının yakınında kamp yapıyorsanız, su çekmenize gerek yoktur. Günümüzde her büyüklükteki grubu barındırabilecek su filtresi stilleri bulunmaktadır. LifeStraw'ın ürün grubu bununla harika bir iş çıkarıyor. Yalnız kamp yapıyorsanız , kapağına filtre takılı bir su şişesi olan LifeStraw Go'yu alabilirsiniz . Bir akışa daldırın ve bam - hazırsınız. Grup kampı yapıyorsanız, LifeStraw Misyonu tüm ekibi susuz tutabilir. Yerçekimi beslemeli sistem saatte yaklaşık üç galon filtreleyebilir. Kompakt rulo çanta haznesi de yuvarlanarak çantanızda fazla yer kaplamaz.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanında ve restoran, konaklama, plaj, yoga kampıyla lüks tatili doruklarında yaşayabilirsiniz.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör