KAMP İÇİN ÖZEL MALZEME ÖNERİLER
Doğru, kampa sık sık günlük hayattan kaçmak için gideriz, bu da bize yardımcı olması gereken ama stresimizi artıran nesnelerle dolu bir yolculuktur.Ancak, doğaya dalmışken bile kullanabileceğimiz küçük yardımcılar var: sonuçta tatili biraz daha konforlu hale getirmekte bir sakınca yok.Bize ilk yardımcı olacak cihaz taşınabilir pil ; şimdi her türlüsü var: çok küçük ama sınırlı şarj kapasitesine sahip, daha hacimli ama harika performansa, tasarıma sahip, az ya da çok pahalı. Sadece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin, çünkü birkaç günlüğüne onsuz yapmaya karar vermiş olsak bile, muhtemelen şarj edilmiş bir cep telefonuna ihtiyacınız olabilir.

Yürüyerek veya spor yaparak geçen bir günün ardından güzel bir duştan daha iyi bir şey yoktur! Bununla birlikte, herkes donanımlı bir kamp alanına gitmeye karar vermez ve bu insanlar için konforlu portatif duşlar vardır. çeşitli kapasitelerde seçenekler bulunmaktadır, hatta bazıları suyu ısıtmak için bir güneş pili ile donatılmıştır. Sifonu yerleştirecek bir ağaç veya yapı bulun ve su üzerimizden akarken doğayla iç içe rahatlayın.

Eski zamanlardan beri ateşsiz yapamayız. Neyse ki, ateşi elde etmek için saatlerce taş vurmak zorunda değiliz: mükemmel ve rahat kamp çakmakları işimize fazlasiyla yarayacaktır.

Çok amaçlı bıçak. Bıçaklı ve şişe açacağıyla en basitinden, en karmaşığına, düzinelerce fonksiyonla donatılmış herkes en uygun bıçağı bulabilir: Hatta kamp hobisini bununla birleştirenler için yararlı olan keski ve balık pulları temizleme özelliği olan bıçaklardır.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı ve diğer hizmetleri olan konaklama,restoran,yoga kampı ile sizin tatil ve dinlenme algınızı değiştirmeye devam ediyor.


7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör