KAMP ALANINIZ IŞILDASIN


Kamp sadece gündüz değil gecede devam eden bir aktivitedir. Gün içerisinde doğal ışıkla devam eden eğlence gece yerini karanlığa bıraktığı için keyifsiz bir hal alabilir. Özellikle kampın her anını eğlence için planlayanlar gecenin sakinliğinden hoşlanmayabilir. Gece kamp çadırınızın içini ve dışını aydınlatacak alternatifler bulunmaktadır. Şarj edilebilir fenerler eğlencenin tüm hızıyla devam etmesine yardımcı olan alternatif ürünlerden bir tanesidir. Yerleşim yerinden uzak bir kamp düşünüyorsanız şarjlı pille çalışan fenerler istenilen performansı sağlayamayabilir. Güneş panelinden enerji sağlayan piller gecenizin aydınlatılmasına uzun süreli imkan verecektir.

El fenerleri kamp etrafında gezinirken yardımcı olabilir ama çadır içi ve dışı için kullanılması pratik ve her terafı aydınlatacak bir çözüm değildir. Ayaklı mini deniz feneri, yine ayaklı farklı performans sahibi bir çok şarj edilebilir pille çalışan fenerler bulunmaktadır.

Saklıgöl Marmaris eşsiz kamp alanı, kamp ile ilgili tecrübelerini sizinle paylaşmaktadır. Kamp dışında konaklama, restoran, yoga kampı ve plaj gibi bir çok hizmetleriyle tatil algısı değiştiren hizmet anlayışına sahiptir.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör