KAMP ALANINDA KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİNECEK DONANIMLARKamp alanında karavanla veya çadırla kamp yaparken diğer kamp yapanlarla ortak kullanıma sunulan hizmet ve donanımlar bulunmaktadır. Ortak kullanım alanları duş, ateş, tuvalet, enerji yenileme, çamaşır kurutma veya yıkama alanı olarak bulunabilmektedir. Ortak kullanım alanlarında hijen, kullanım süresi ve kullanım sonrası düzen sorun olabilmektedir. Herkes aynı temizlik ve düzen anlayışına sahip olmayabilir.

Ortak kullanım alanlarından hoşlanmayanlar kendi kişisel alanlarını oluşturabilirler.

Ortak duş alanı yerine portatif duş çadırı içerisinde güneşte ısınan duş torbası kullanılabilmektedir.

Yirmi lt. ve daha fazla su kapasitesine sahip olan su torbası seçenekleri bulunmaktadır. Suyun ısınması için güneş alan bir alana bırakmanız yeterlidir.

Duş çadırı ise hem duş hem giyinme alanı hem de tuvalet olarak kullanabilmektedir.

Eğer kamp alanı belirlenen alan dışında ateş yakımına izin vermiyorsa teneke içerisinde kendi ateşinize sahip olabilirsiniz.

Çamaşır yıkama için portatif merdaneliye benzer şarjlı çamaşır makineler bulunmaktadır. Yine kendinden yapışkanlı çamaşır ipleri ile giysilerinizi kurutmak için sıra beklemenize gerek kalmamaktadır.

Saklıgöl Marmaris kamp alanı temiz ve hijen konusunda hassas bir hizmet sunmaktadır. Konaklama, restoran, plaj ve bir çok alternatifle kamp tatilinizi keyifli bir deneyime dönüştürmektedir.4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör