İLK KAMP DENEYİMİHer insanın bir gün mutlaka kamp yapmak gibi bir isteği vardır ki çoğu insan da bu isteğini gerçekleştirir. Kamp deneyiminin tekrarlanması ve alışkanlık haline gelmesi ise ilk tercih edilen kamp alanının kalitesi ile doğru orantılıdır. İlk tercihiniz eğer isteklere karşılık veren, temiz, doğal bir alansa aynı deneyimi tekrar yaşamak istersiniz.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı size sürekli aynı kalite standartları ile hizmet sunmaya devam etmesinden dolayı tercih edilen kamp alanları arasında başlarda yer almaktadır.

Kamp konusunda tecrübeli olanlar tercihlerini Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı'ndan yana kullanırken ilk kamp deneyimi yaşayacak olan misafirlerimizin bu deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için gerekli olan tüm listelere ve önerilere de web sitemizden kolaylıkla ulaşabilirler.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı'nın sunduğu hizmetler dışında ihtiyacınız olacak ekipman listesi;


Çadır- Çadır alırken gideceğiniz bölgeye, iklim şartlarına göre tercih yapmalısınız.


Uyku Tulumu- Örtü, pike gibi ürünler de tercih edebilirsiniz fakat uyku tulumu gerek böceklerden uzak durmaya yardımcı olmasıyla gerek anlık değişen hava şartlarına uyum sağlamasıyla daha konforlu olmanızı sağlayacaktır.


İlk Yardım Seti

Kafa Feneri

Çadır Feneri

Kamp Bıçağı

Kamp Matı


Kamp Mutfağı- Eğer Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı'nı tercih ettiyseniz restoran hizmetinden yararlanabilir,eşsiz lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.


Kamp Masası

Kamp Sandalyesi

Tabak-Kaşık-Çatal-Bardak

Termos


Saklıgöl Marmaris sadece kamp alanı olarak değil konaklama,restoran,yoga kampı ve bir çok hizmeti siz değerli misafirlerlere sunmaya devam etmektedir.

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör