GELENEKSEL KAMPLAR


1. Glamping

Glamping versiyonu kamp kamp artı ev (elektrik, mobilya, yardımcı ısıtma, vs.) konforu olan "geliştirilmiş" dir. Çevrenizde kamp yapma, doğa hissi var ama belli bir rahatlık var.


2. Bisiklet-kamp


LightField Stüdyoları / Shutterstock

Hareketsiz oturmayı sevmeyen ve kamp yapmayı seven biriyseniz, bisiklet kampı tam size göre. Bir bölgeyi keşfedebilecek, her gün yer değiştirebilecek ve kamp yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

İçin yolculuk iyi gitmek için, size fitness seviyenizi uygundur bisiklet gezileri yapmak ve yolda deneyim cehennem olmamak için kendini aşırı olmadığı önemlidir. Minimum hazırlık gerektiren bir kamp şeklidir.

3. Yürüyerek kamp yapın

Bisikletle kamp yapmakla aynı ruhla kamp-yürüyüş yapmayı, ya da gündüz yürümeyi, akşam kamp yapmanın keyfini çıkarıyoruz. Bir bölgeyi kendi temponuzda keşfetmek için ideal, dilediğiniz zaman pikniğe oturabilir, köyleri gezebilir, ormanları aşabilirsiniz...

Bisiklet kampında olduğu gibi, gücünüzü abartmayın , keyifli ve ilk günden itibaren tüm enerjinizi yakmayan yürüyüşlere çıkın !

4. Kano kampı / Kayık kampı

Kano meraklıları, iki aktiviteyi birleştiren ve konaklamayı doğanın kalbine güzel bir dalışa dönüştüren bu çok keyifli kamp biçimini uzun zamandır biliyorlar.

Bu kamp şeklini denemek istiyorsanız dikkatli olmalısınız.

5. Olağandışı kamp

Bazı kampçılar özgünlük ararlar ve geleneksel bir çadırdan başka bir yerde uyumak isterler .


6. Yıldızların altında


Kamp yapmanın bir başka yolu da bunu yapmaktır ... hiçbir ekipman olmadan, yıldızların altında! Yıldızların altında kamp yapmak çok özel bir duygu. Üstümüzde sadece hava güzelse yıldızlar var ve daha az şanslı değilsek göreceğimiz büyük bulutlar.

Deneyimi yaşamak için vahşi bir yere gitmeye gerek yok, bunu arka bahçenizde yapabilirsiniz, bu bir başlangıç!

7. Aile yanında kamp


Ve neden doğrudan insanlarla kamp yapmıyorsunuz? Birkaç yıldır Avrupa'da popüler olan ve bize gelen yeni bir kampçılık yöntemi.

Özel mülklere arazi aracımızı veya karavanımızı koyabiliyoruz. Kullanışlı, mağazaların tüketilmesinin bir yolu!

8. Kış kampı

Gerçek kamp tutkunları, genel olarak sertliğini aldatmasına izin verme ve hava küçük yıl boyunca kamp yapar.

Kış kampı kesinlikle daha zorlu ve kısıtlayıcı ama deneyimler ve gerçekten yoğun heyecanlar açısından tatmin edici.

28 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör