EĞİTİM KAMPI


Eğitim kampı, katılımcıları doğada disipline etmek, belirledikleri konularda eğitim vermek, uygulama yapmak, egzersizleri gerçekleştirmek, antremanlarla sınırları belirlemek amacıyla en çok asker, silah kullanıcıları, okçular, avcılar, sporcular tarafından tercih edilen kamp türüdür.

Doğanın geniş alan imkanı sunması, oluşabilecek zararları en aza indirmesi, canlılara zarar vermemesi gibi nedenler bu tercihlerde önemli rol oynamıştır.

Çadır sadece uyumak için kullanılır. Uyku dışında kalan tüm zamanlar eğitim organizasyonuna bağlı olarak çadır dışında gerçekleştirilir. Yemek hazırlamak vakit kaybı olacağı için gerekli olan ihtiyaç listesinin dışında tutulur. Eğitim sırasında oluşabilecek olumsuzluklar, yaralanmalar ve sakatlanmalar nedeniyle konaklama yerlerine yakın bir uzaklıkta olması esastır.

Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı eğitim kamplarınız için oldukça idealdir. Beslenme ihtiyacına cevap veren kaliteli restoranı, konaklama alanı , plajı ve doğasıyla eğitim kampında ihtiyaç duyulacak tüm hizmetlere sahiptir.

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör