DOĞADA BİSİKLET TURU KAMPLARI


Bisiklet kullanmak çoğu insan için en sevdikleri, en keyif aldıkları aktivitedir. Fakat metropol hayatın getirisi olan kalabalık doyasıya bisiklet kullanmalarına engel olabilir veya sürekli birilerine çarpmamak adına gösterdikleri dikkat bisiklet kullanmanın keyfinin önüne geçebilir.

Bisiklet kullanmayı ve kamp yapmayı sevenler için bisiklet kampları oldukça keyiflidir. Doğada bisiklet kullanmanın tadına vararak istedikleri kadar zaman geçirebilirler ve kendileri gibi ortak bisiklet ve kamp tutkuları olanlarla bir araya gelerek farklı bir deneyim ve paylaşım yaşayabilirler.

Kampta kullanılacak dağ bisikletlerinin türü çok önemlidir. Doğada oluşan doğal yokuşları ve tümsekleri rahatça tırmanabilmek için bisikletin yapısının hafif olması gerekmektedir. Bisiklet tasarımının ergonomik özelliklere göre oluşturulmuş olması gerekmektedir.

Saklıgöl Marmaris'in üzerinde yer aldığı doğa harikası alan bisiklet kampı yapmak isteyenler için oldukça idealdir. Kamp alanı veya otel konaklaması yapmak isteyenler diledikleri konaklama seçeneğini tercih edebilir, bisiklet turuna katılım sağlayabilmektedir. Restoran, Saklı Meyhane ve plaj hizmetleri sayesinde bisiklet turu sonrası dinlenerek diğer tura daha enerjik olarak katılım sağlama imkanlarına da sahiptirler.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör