CENNETİN SAKLI KÖŞESİNDE YOGA DENEYİMİ


Yoga doğadan beslenir. Yoga stüdyoları, evde yoga yapanlar zihnini boşaltmak için doğa sesi dinleyerek, doğada olduklarını hayal ederler.

Bazen dalga sesine karışmış deniz, bazen kuş cıvıltıları ile çınlayan doğa ile kurulan bu hayaller bedeni gevşetir, odaklanmayı arttırır. Hayalinin bu kadar çok olumlu yönü olan doğa gerçek olduğunda yoga sevenler nirvanaya ulaşmış gibi hissederler kendilerini cennetin saklı köşesinde sizin gibi yoga sevenlerin olduğu, eğitmenlerin size huzura giden yolda öncülük yaptığı, eşsiz bir doğanın içerisinde yer alan Saklıgöl Marmaris Yoga Kampı bu yaz kapılarını sizin için sonuna kadar açıyor.

Yoga gruplarına olan yoğun ilgi ve misafirlerden yansıyan mutluluk enerjisi Saklıgöl Marmaris'in aurasını daha da güçlendirmektedir.

Sadece yoga kampı ile değil konforlu konaklama, kaliteli ve lezzetli yemeklerin olduğu restoran, kampçıların gelmek için gün saydığı kamp alanı, temiz, huzurlu, bol D vitaminli plaj, enfes mezelerin yer aldığı Saklı Meyhane Saklıgöl Marmaris'in kusursuz hizmetleri arasında yer almaktadır.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA