BU YIL Kİ TATİLİNİZ İÇSEL DÖNÜŞÜMÜNÜZÜN BAŞLANGICI OLSUN


Metropol yaşam kişinin kendine olan odaklanmasını dış uyarımlarla engellemektedir. Sürekli kendini tekrar eden yapılması zorunlu olan işler, evde bekleyen sorumluluklar, sosyal çevreyi ayakta tutma çabaları ve aile için zaman yaratmak kişinin kendine dönmesi karşısında oluşan sağlam algısal engellerdir.

Rutin yaşama ara verip dinlenme niyetiyle çıkılan tatiller ise öze dönme konusunda algısal engellerin yıkılmaya yaklaşıldığı en özel dönemdir. Yapılması zorunlu olan her şey geride bırakılmıştır. Kendine tanıma süreci yoganın ana felsefesidir. Kişi eğer kendine odaklanmayı istiyorsa zorunluluklarından uzaklaştığı tatil yoga ile birlikte içsel dönüşümünün sağlam temeli olabilir.

Tatil planlarınızı yapmadan öne mutlaka ne türde bir tatil planladığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Gideceğiniz tatil alanında bulunan yoga merkezi kalıcı huzura atılan ilk adımın destekleyicisi olabilmektedir.

Saklıgöl Marmaris her türde tatil planı olanlara hitap etmektedir. Bu tatilde içsel huzura yönelmek aynı anda tatil keyfi yapmak isteyenler için doğa içerisinde yer alan yoga kampı, güneşin tadını çıkarmak isteyenler için plaj, doğanın içerisinde berrak bir güne uyanmak isteyenler için konaklama, dalından toplanan sebze ve meyvelerin tadına varmak isteyenler için restoran, koyu sohbetlere anlam katmak için Saklı Meyhane, kamp kültürünün müptelası olanlar için kamp alanı ile Saklıgöl Marmaris kapılarını sizin için sonuna kadar açmaktadır.

1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

5 PRANA