BALAYI KARAVANI


Balayı yeni evli çiftin deneyimleyeceği ilk seyahattir. Evlilikten önce yapılan seyahatlere ve tatillere göre daha anlamlı daha duygusal paylaşımların yapıldığı bir süreçtir. Balayına gidecek çiftler için bir çok konaklama, seyahat seçenekleri mevcuttur. Karavanla yapılan balayı ise diğerlerinden oldukça farklı bir deneyimdir. Balayı sürecinin daha yoldayken başlamasına olanak sunmaktadır. Kamp alanına gidilene kadar sık mola vermek, farklı lezzetleri tadımlamak, bol bol fotoğraf çekmek mümkündür.

Gidilen kamp alanının ise balayının güzel geçmesiyle doğrudan ilgisi bulunmaktadır. Vahşi kamp olarak adlandırılan, konaklama alanı dışında, tamamen gözden uzak alanların tercih edilmesi bir iki günün ardından keyif vermemeye başlayacaktır. Birbirlerine daha fazla zaman ayırmak isteyen çiftler için sürekli yemek ve benzeri gereklilikleri balayı süresi boyunca yapmak beklenilen verimli tatili olumsuz anlamda etkileyebilmektedir.

Balayı için karavanla seyahat eden çiftlerin her türlü hizmetin bulunduğu kamp alanı seçmeleri gerekmektedir. Saklıgöl Marmaris Kamp Alanı'nda çiftlerimiz, plajda güneşin yansımasını bedenlerinde taşırken, istedikleri her an lezzetli yemeklere ulaşma imkanı veren restoranı ziyaret edebilirler. İstedikleri geceler konaklama hizmetinden faydalanabilir ve enfes mezeleri deneyimleyebilecekleri Saklı Meyhane' de harika vakit geçirebilirler.

Saklıgöl Marmaris her hizmetiyle balayı tatilinizi unutulmaz anlara dönüştürmektedir.


5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör